برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط بازگشت کالا

با خیال آسوده خرید کنید

صحت و سلامت کامل اجناس خریداری شده از مسترنوت برای ما بسیار مهم است. کلیه کالاهای ارائه شده در مسترنوت دارای ضمانتنامه اصالت و سلامت فیزیکی اند، در صورت وجود هر گونه اشکال در کالای دریافتی، حتما با بخش پشتیبانی مسترنوت تماس بگیرید. بازگشت محصول به يکي از دلايل زیر و با رعایت شرایط ذیل و تا سه روز بعد از تحویل سفارش امکان‌پذیر می‌باشد.

1. اشکال یا نقص در کالا

در صورتی که در محصول خریداری شده هر گونه اشکال یا عدم تطابقی مشاهده کردید ضمن تماس با بخش پشتیبانی مسترنوت ظرف 24 ساعت عکسی از محصول گرفته و آن را برای ما ارسال کنید، در صورت عدم مفقود و یا خراب شدن بسته بندی کالا و یا عدم درج نوشته مثل آدرس بر روی جعبه می توانید کالا را برای ما مرجوع نمایید.

2. مغايرت کالا با توضيحات و يا عکس سايت

عکس برداری از محصولات مسترنوت در آتلیه مسترنوت و توسط تیم محتوای این سایت صورت می گیرد، لذا عکس هایی که مشاهده می کنید از کاتالوگ ها و یا سایت های خارجی تهیه نشده اند و عکس واقعی محصولات اند، با این حال به دلایلی از جمله تفاوت رزولوشن نمایشگرها و تفاوت آن با محصول واقعی ممکن است تا حدی رنگ محصول واقعی با آنچه در سایت می بینید تفاوت داشته باشد. به جز این مورد در صورت مشاهده هر گونه مغایرت اساسی بین عکس محصول و سفارش دریافتی لطفا ضمن تماس با تیم پشتیبانی مسترنوت ظرف 24 ساعت عکسی از محصول دریافتی گرفته و آن را برای ما ارسال نمایید. در صورت عدم مفقود و یا خراب شدن بسته بندی کالا و یا عدم درج نوشته مثل آدرس بر روی جعبه می توانید کالا را نهایتا تا 3 روز بعد از تحویل، برای ما مرجوع نمایید.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم