برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روش های ارسال کالا

خرید از شما، تحویل سریع با ما

یکی از دغدغه های جدی ما در مسترنوت تحویل صحیح و سالم کالا در کمترین زمان ممکن به شما مشتری عزیز و گرانقدر است. کلیه کالاهای خریداری شده از مسترنوت به یکی از روش های ذیل در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت تأخیر در دریافت سفارش خود حتما با ما تماس بگیرید؛ کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به شکایات شما هستند.

1. ارسال توسط پیک فقط در تهران  

زمان تحویل: در شرایط عادی 3 روز کاری بعد از آماده سازی سفارش می‌باشد. زمان آماده سازی سفارش یک روز کاری می‌باشد.

 (ساعت پخش 8:00 الی 18:00، پنجشنبه ها 8:00 الی 13:00)

این سرویس در حال حاضر تنها در شهر تهران توسط شرکت پرشیا اکسپرس انجام می شود و از طریق پیک موتوری فعال می باشد. با خرید از مسترنوت در شهر تهران می توانید سفارش های خود را در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 12 ظهر بعد از سه روز کاری تحویل بگیرید. سفارشات بعد از ساعت 12 ظهر بعد از 4 روز تحویل داده می شود.
مشتریان تهران می تواننند بعد از یک روز کاری از ثبت سفارش و دریافت پیامک ارسال شد با شماره  09354262384 در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید و با اعلام نام و نام خانوادگی سفارش خود را پیگیری نمایید.

لازم به ذکر است ارسال کالا در روزهای تعطیل رسمی و جمعه صورت نمی گیرد. 


2. ارسال از طریق پست پیشتاز

مشتریان عزیز در سایر شهرستان ها می توانند سفارش های خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نمایند. بعد از ثبت سفارش حداقل 2 روز کاری سفارش ثبت شده آماده و تحویل اداره پست می گردد. زمان تقریبی تحویل سفارشات ارسالی شهرستان بنا به محدوده جغرافیایی شما و مقصد سفارش بین 4 الی 10 روز کاری می باشد.در نظر داشته باشید زمان اعلام شده جهت تحویل با توجه قوانین ثبت شده در اداره پست می باشد و تقریبی است که امکان دارد این زمان طولانی تر هم بشود که از عهده ما خارج می باشد و مسئولیتی در قبال سایت مسترنوت نمی باشد.
لازم به ذکر است هزینه پست بر اساس وزن محصولات و بعد مسافتی مقصد طبق تعرفه اداره پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه خواهد شد.


هزینه ارسال سفارش بسته به محل شما محاسبه شده و در صورتحساب ارائه شده در مرحله آخر خرید لحاظ می گردد. دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب شده و قابل پیگیری حقوقی است.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم