برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نکات حقوقی

 قوانین 
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سرویس های  مسترنوت  به دقت مطالعه فرمایید. با بازدید از وبسایت ما، ثبت اطلاعات، استفاده از سرویس های ارائه شده و/یا خرید محصولات مسترنوت شما رضایت خود را از مجموعه قوانین و شرایط حاکم بر وب سایت اعلام می دارید.

ارتباط با مسترنوت
توجه داشته باشید که 02177626411 تنها شماره‌ای است که مسترنوت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند، همچنین می توانید از طریق همین شماره با مسترنوت تماس حاصل نمایید. جهت اطلاع هرگونه تخلف و یا طرح سوال می توانید با ایمیل info@mrnote.ir مکاتبه نمایید. 

رعایت حریم شخصی
مسترنوت مطلع است که شما به اطلاعات شخصیتان اهمیت می دهید و چگونگی استفاده و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات برای شما مهم است و به این امر توجه وافری اختصاص داده است.مجموعه اطلاعات و بندهای ذکر شده پیش رو مربوط به استفاده از وبسایت mrnote.ir و لینک های مرتبط و زیر مجموعه های مسترنوت است.
با توجه به اینکه ما اطلاعات خاصی از مشتریان جمع آوری می کنیم مایل هستیم تا شما کاملا از اطلاعات ذخیره شده، دلیل ذخیره آنها، چگونگی استفاده از آنها، چگونگی کنترل و چگونگی افشای آنها مطلع باشید.
با بازدید از وبسایت ما، ثبت اطلاعات، استفاده از سرویس های ارائه شده و/یا خرید محصولات مسترنوت شما رضایت خود را از مجموعه قوانین و شرایط حاکم بر وب سایت اعلام می دارید. توجه داشته باشید مطالعه این بخش و قوانین حاکم بر وب سایت به ازای هر دفعه بازدید از وب سایت الزامی است.
در متن پیش رو منظور از کلمات "ما" و "مسترنوت " و منظور از "شما" و" کاربر" هر فردی است که از وب سایت و یا سرویس های ارائه شده توسط مسترنوت استفاده می نماید و یا با بخش خدمات مشتریان مسترنوت ارتباط برقرار می کند.
"لطفا اگر مجموعه قوانین حاکم وب سایت و ذکر شده در این بخش مورد قبول شما نیست تقاضا دارد از وب سایت استفاده ننمایید و هیچ اطلاعاتی در آن به ثبت نرسانید".

 

1. اطلاعات جمع آوری شده 

ما سه نوع از انواع اطلاعات را جمع آوری می کنیم:
I. اطلاعاتی که شما با آگاهی برای مسترنوت فراهم می آورید.
II. اطلاعاتی که ما از دیگران دریافت می کنیم.
III. اطلاعاتی که توسط تکنولوژی و سیستم ردیابی اتوماتیک دریافت می کنیم.

 

اطلاعات شما زمانی که در وب سایت عضو می شوید، در وب سایت ورود می کنید، اطلاعات حساب کاربریتان را به روز می کنید، سفارشی ثبت می کنید، به صورت آنلاین خرید می کنید، با بخش خدمات مشتریان تماس می گیرید، کاتالوگ دریافت می کنید، در قرعه کشی شرکت می نمایید و یا با شبکه های اجتماعی مربوط به مسترنوت ایجاد ارتباط می نمایید، جمع آوری می شوند. ممکن است اطلاعات شما با مراجعه به فروشگاه های مسترنوت ، درخواست ارسال کاتالوگ و یا از طرق دیگر بازاریابی در پایگاه اطلاعات مسترنوت ذخیره گردد. این داده ها ممکن است اطلاعات مربوط به نام، ایمیل، آدرس و یا اطلاعات تماس شما باشند. اگر تصمیم بگیرید اطلاعاتی از طریق وب سایت مسترنوت برای دوستانتان ارسال کنید اطلاعات دوستانتان نیز در بانک اطلاعات مسترنوت ذخیره و برای ارسال ایمیل ها و در جهت مقاصد بازاریابی استفاده خواهد شد. 
مسترنوت ممکن است اطلاعاتی از طریق تکنولوژی و سیستم های ردیابی اتوماتیک دریافت و در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کند و از آن ها برای بهینه سازی و در جهت استفاده هرچه ساده تر وب سایت برای بازدید کنندگان استفاده نماید. به عنوان مثال وقتی از وب سایت مسترنوت دیدن می فرمایید ما اطلاعاتی از قبیل آدرس آی.پی.، سیستم عامل کامپیوتر شما و نوع مرورگر اینترنت شما جمع آوری می کنیم تا در آنالیز آماری در جهت بهبود هرچه بیشتر وب سایت از آن ها بهره بگیریم.
در وب سایت مسترنوت ممکن است از کوکی ها و تکنولوژی های مشابه استفاده شود. کوکی ها برای ذخیره آمار صفحاتی که شما در طول بازدیدتان از وب سایت مسترنوت  از آنها دیدن کرده اید استفاده می شوند و هیچ داده ای از اطلاعات شخصی شما از قبیل نام و آدرس را ذخیره نمی کند. کوکی ها برای فعال سازی و استفاده از امکاناتی از قبیل تشخیص کاربر در زمان بازدید مجدد از وب سایت، سرعت بخشیدن به جستجوی شما در وبسایت، پیگیری سفارشات شما و نحوه استفاده شما از وب سایت مسترنوت ، استفاده می شوند.کوکی ها به ما در بهینه سازی وب سایت و خدماتمان به شما یاری می رسانند. شما می توانید با غیر فعال کردن دریافت کوکی ها از منوی تنظیمات مرورگر اینترنتتان از دریافت آنها ممانعت بعمل آورید که ممکن است دیگر قادر به استفاده از بعضی از امکانات وب سایت نباشید. اگر این تنظیمات در مرورگرتان انجام نشده باشد بمحض بازدید از وب سایت مسترنوت سیستم شما کوکی های مذکور را دریافت خواهد کرد.
شما با استفاده از وبسایت مسترنوت رضایت خود را از استفاده از کوکی ها با مقاصد ذکر شده اعلام می دارید.

 


2. چگونه از اطلاعات شما استفاده می شود
اطلاعات ارائه شده توسط شما و یا جمع آوری شده توسط مسترنوت در مواردی از قبیل موارد زیراستفاده می گردد:
I. استفاده در معاملات بین شما و مسترنوت ، انجام پروسه های مربوط به سفارشات شما و یا هرگونه قرارداد عقد شده بین شما و مسترنوت .
II. پاسخگویی به درخواست های شما
III. ارسال اخبار مربوط به مسترنوت  و شرکت های وابسته، ارسال پیام های بازرگانی توسط ایمیل و یا هر گونه شیوه الکترونیکی دیگر از قبیل اس.ام.اس. شما می توانید در صورت تمایل به عدم دریافت این پیغام ها در زمان ثبت نام در بخش مربوطه این تنظیمات را انجام دهید و یا از منوی حساب کاربریتان آنها را غیر فعال نمایید.
همچنین قابل ذکر است تاریخچه خرید های شما از مسترنوت به همراه اطلاعات شما برای ارائه سرویس هرچه بهتر در بانک اطلاعاتی مسترنوت نگهداری خواهد شد. اطلاعات مربوط به علایق شما نیز در جهت بهینه سازی تجربه های آتی شما از بازدید وب سایت مسترنوت نگهداری خواهد شد.
برای تحقق مقاصد مذکور ممکن است اطلاعات شما با شرکت های وابسته به مسترنوت و یا شرکت های ارائه دهنده سرویس هایی ازقبیل سرویس های آماری و مالی به مسترنوت به اشتراک گذاشته شود. با فراهم نمودن اطلاعاتتان برای ما و یا استفاده از سرویس های ارائه شده در وب سایت موافقت خود را با قوانین حاکم اعلام می دارید، لطفا اگر موافق این شرایط نیستید به بازدیدتان از وب سایت مسترنوت ادامه ندهید.
مسترنوت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که در بخش نظر سنجی یا کامنت ها از خود ارائه می دهید نخواهد داشت.
مسترنوت اطلاعات کاربران را در صورت بروز مواردی چون تخطی از قوانین وب سایت، به مخاطره انداختن حقوق مسترنوت و یا دیگر کاربران خود جهت اقدامات قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد داد.همچنین در صورت تقاضای مراجع قانونی و یا به حکم قانون اطلاعات کاربران مورد حکم تسلیم خواهد شد.


3. چگونه ما از اطلاعات شما محافظت می کنیم
ما متعهد می شویم تا از اطلاعاتی که شما به مسترنوت ارائه داشتید محافظت نماییم، هر گونه اطلاعات شخصی ارائه شده به مسترنوت ، در سرور های امن و سیستم های داخلی مسترنوت نگهداری می شوند. مسترنوت تمام تلاش خود را در محافظت اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیر مجاز، تغییرات ناخواسته و یا افشای آنها به طرق غیر مجاز خواهد نمود. توجه داشته باشید که هیچ سیستم کامپیوتریی به طور کامل ایمن نمی باشد با این حال ما معتقد هستیم تمهیدات اتخاذ شده توسط مسترنوت تا حد بسیار زیادی احتمال بروز این دست از مشکلات را کاهش می دهد، لذا در صورت بروز مشکلات اینچنینی مسئولیت آن با مسترنوت نخواهد بود.


4. دسترسی و به روزرسانی اطلاعات شخصی و لیست علاقمندی هایتان
اگر در وبسایت مسترنوت ثبت نام کرده باشید سیستم حاکم بر وب سایت ،به شما توانایی مشاهده، تصحیح و به روز رسانی اطلاعات شخصیتان را می دهد لازم به ذکر است اطلاعات مربوط به تاریخ تولدتان تنها یکبار قابل تصحیح است.


5. دریافت و انصراف از دریافت ایمیل
درصورت تمایل به عدم دریافت ایمیل های ارسالی از مسترنوت می توانید با مراجعه به بخش کاربری خود این سرویس را غیر فعال نمایید  ،شایان ذکر است در هر زمان شما قادر به مشاهده اخبار و محصولات جدید در بخش مربوطه در وبسایت مسترنوت خواهید بود.

 

6. سلب مسئولیت های امنیتی
با اعلام رضایتتان در مورد قوانین مسترنوت شما تایید می کنید که تبادل اطلاعات روی اینترنت به صورت کامل امن نبوده و مسترنوت تمام تلاش خود را به توجه به موارد ذکر شده در مورد حفظ و نگهداری اطلاعات نموده است. توجه داشته باشید مسترنوت قادر به تضمین امنیت اطلاعات شما نبوده و ریسک ناشی از انتقال اطلاعات در بستر اینترنت به عهده کاربر است.


7. بروزرسانی قوانین مسترنوت  
ممکن است در مواردی قوانین حاکم بر وب سایت به روز یا تصحیح شوند. هر زمانی که اصلاح یا تغییری در این زمینه اعمال شد خبر مربوطه از طریق وب سایت به کاربران اعلام خواهد شد. در صورتی که احساس کردید قوانین جدید حقوق کاربری شما را تحت تاثیر منفی قرارداده است برای مطلع ساختن ما از این امر لطفاً به contact@papco.ir ایمیل بزنید.


8.ثبت آنلاین ، دریافت و ارجاع سفارشات
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مسترنوت به وسیله پیامک و ایمیل به کاربران اعلام خواهد شد و سفارش ثبت شده وارد روال پردازش و ارسال می گردد. 
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند توجه داشته باشید برای این منظور در بخش "آدرس ها من"باید آدرس و نام گیرنده مورد نظرتان را وارد نمایید، همچنین می توانید جهت دریافت کالا و فاکتور خرید از دو آدرس متفاوت استفاده نمایید. اوپراتور های مسترنوت پیش از ارسال سفارشات با کاربران تماس خواهند گرفت تا بهترین زمان را برای ارسال سفارشات هماهنگ نمایند. شایان ذکر است که ارائه کارت شناسایی در هنگام تحویل کالا الزامی است.
در صورت بروز مشکل در پردازش سفارش و یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده، بسته به انتخاب کاربر حد اکثر تا 7 روز کاری و پس از کسر هزینه های احتمالی به حساب مشتری(به شماره کارت یا حسابی که خرید از آن صورت گرفته) واریز و یا اعتبار معادل آن را در حساب کاربری ایشان ذخیره خواهد شد و امکان استفاده در خرید بعدی از آن وجود خواهد داشت. جهت ارجاء کالای خریداری شده، کاربر باید حد اکثر تا 7 روز کاری پس از خرید به بخش  "تاریخچه سفارشات" در پنل کاربری خود مراجعه و تقاضای ارجاء کند، اوپراتور های مسترنوت  پس از بررسی درخواست با کاربر تماس خواهند گرفت. در زمان ارجاء سفارشات اگر دلیل ارجاء بروز اشتباهی از سوی مجموعه مسترنوت باشد هزینه ارجاء با مجموعه مسترنوت خواهد بود در غیر اینصورت کاربر می بایست هزینه ارسال را تقبل نماید.

 

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم