1. درگاه پرداخت اینترنتی

شما مشتریان عزیز مسترنوت می‌توانید در آخرین مرحله خرید خود ، از طریق درگاه های اینترنتی بانکی پارسیان تعبیه شده در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 مشتریان محترم مسترنوت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید: شماره 16 رقمی روی کارت، رمز دوم یا رمز اینترنتی، کد CVV2 و تاریخ انقضا.

2. پرداخت در محل

در این روش که تنها در شهر تهرات و از طریق ارسال اکسپرس میسر است شما می توانید وجه صورتحساب خود را بعد از تحویل سفارش به پیک مسترنوت پرداخت نمایید.

3.پرداخت کارت به کارت

علاوه بر روش های فوق به هر دلیلی از جمله قطعی درگاه های بانکی و غیره، شما کاربران محترم مسترنوت می توانید بعد از تکمیل سفارش خود نسبت به واریز وجه صورتحساب به شماره کارت ذیل اقدام نمایید. لطفا بعد از کارت به کارت بانکی، شماره پیگیری را نزد خود نگاه داشته و آن را به اطلاع کارشناسان پشتیبانی مسترنوت برسانید. بعد از تأیید واریز توسط بخش پشتیبانی مسترنوت سفارش شما آماده سازی و ارسال می شود.

بانک ملت

شماره حساب : 1965015155

شماره کارت: 7248-2490-3378-6104


بالا