خرید از شما، تحویل سریع با ما
یکی از دغدغه های جدی ما در مسترنوت تحویل صحیح و سالم کالا در کمترین زمان ممکن به شما مشتری عزیز و گرانقدر است. کلیه کالاهای خریداری شده از مسترنوت به یکی از روش های ذیل در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت تأخیر در دریافت سفارش خود حتما با ما تماس بگیرید؛ کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به شکایات شما هستند.

1. ارسال اکسپرس 

این سرویس در حال حاضر تنها در شهر تهران و از طریق پیک موتوری فعال می باشد. با خرید از مسترنوت در شهر تهران می توانید سفارش های خود را در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 12 در همان روز و در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت 12 در روز کاری بعد تحویل بگیرید. لازم به ذکر است ارسال کالا در روزهای تعطیل رسمی و جمعه صورت نمی گیرد. 


2. ارسال از طریق پست پیشتاز

مشتریان عزیز در سایر شهرستان ها می توانند سفارش های خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نمایند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی شما و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری می باشد. هزینه ارسال سفارش بسته به محل شما محاسبه شده و در صورتحساب ارائه شده در مرحله آخر خرید لحاظ می گردد. دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب شده و قابل پیگیری حقوقی است.


بالا